Agroturystyka

Wytyczne dla funkcjonowania turystyki wiejskiej, w tym agroturystyki w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce

Zobacz wszystkie informacje

Krajobraz roztaczający się z naszego kociewskiego gospodarstwa przypomina włoską Toskanię, stąd nazwa, która powstała z połączenia dwóch krain: Toskania Kociewska. 

Tutaj można wypocząć, zwolnić tempo, oddając się obcowaniu z naturą w towarzystwie naszych zwierząt. W tak urokliwym miejscu czas płynie wolniej, a to sprzyja również ładowaniu energii. U nas króluje filozofia Slow Life.

Od lat dosadzamy nowe drzewa i krzewy, aby Wasz wzrok mógł się cieszyć świeżą rosnącą zielenią, ale też abyście mogli posłuchać mnogość dźwięków dochodzących z żywopłotów.

Wieś jest żywa, wieś jest piękna. Wieś jest kobietą.

Na wsi jest pięknie !

Oferujemy

  • Kuchnia domowa włoska i polska.
  • Napoje bezalkoholowe własnej produkcji 

W naszej agroturystyce ekologicznej mamy trzy apartamenty,  które mogą pomieścić od dwóch do pięciu osób. Są one przytulne, wykończone elementami drewnianymi w stylu rustykalnym.

Jest też salon wielofunkcyjny, przytulny, wygodny, z kominkiem i biblioteką, z książkami dla dorosłych i  dla dzieci.

Las

Na terenie gospodarstwa można spacerować po lesie, skąd można obserwować pasące się konie i osły, oraz odpocząć w ciepłych letnie dni w jego cieniu

Do Waszej dyspozycji mamy  3 apartamenty, a każdy z nich może pomieścić od 2 do 5 osób. Wykończenia elementami drewnianymi w stylu rustykalnym sprawiają, że pokoje są przytulne. W wyposażeniu każdego z nich jest kuchnia z prawdziwego dębowego drewna. 

Czym byłaby agroturystyka bez sali kominkowej? Nasza jest wielofunkcyjna, bo oprócz tego, że jest przytulna, wygodna i ma kominek, to znajduje się w niej też biblioteka z książkami dla dorosłych i dla dzieci oraz miejsce na inne aktywności.

Do gospodarstwa przylega nasz prywatny las, który zachęca do spacerów, oferując przyjemny cień w upalne letnie dni i bogactwo swego runa, zwłaszcza jesienią. Wokół można obserwować pasące się konie i osły. Jest sielsko. A może filozofia „dolce far nulla”, czyli słodkie nic robienie?

Apartamenty

Do Waszej dyspozycji mamy 3 apartamenty, a każdy z nich może pomieścić od 2 do 5 osób. Wykończenia elementami drewnianymi w stylu rustykalnym sprawiają, że pokoje są przytulne. W wyposażeniu każdego z nich jest kuchnia z prawdziwego dębowego drewna. Czym byłaby agroturystyka bez sali kominkowej? Nasza jest wielofunkcyjna, bo oprócz tego, że jest przytulna, wygodna i ma kominek, to znajduje się w niej też biblioteka z książkami dla dorosłych i dla dzieci oraz miejsce na inne aktywności. Do gospodarstwa przylega nasz prywatny las, który zachęca do spacerów, oferując przyjemny cień w upalne letnie dni i bogactwo swego runa, zwłaszcza jesienią. Wokół można obserwować pasące się konie i osły. Jest sielsko. A może filozofia „dolce far nulla”, czyli słodkie nic robienie?
Cały domek zrobiony jest z drewna i przeszklony z każdej strony świata, abyście mogli lepiej doświadczać wiejskiego życia  pełną piersią.
Przeszklenia i okna balkonowe będą też pomocne w obserwacji naszego wiejskiego świata, od blisko pasących się osłów, po indyka Staphana i inne ptaki ozdobne.

Domek stoi indywidualnie i jest pewnego rodzaju oazą w Toskanii Kociewskiej.

W środku znajdziecie wielką drewnianą antresolę, która może być znakomitą bazą nocną i część „ living” w stylu „open space” gdzie znajduje się pięknie naturalnie doświetlona kuchnia i z częścią jadalną.

Ilość gości do przyjęcia to max 6 osób.
Cena wynajmu to 240 zł ( 3 osoby). Za każdą kolejną osobę dopłata 35 zł.

Drewniany wiejski domek

Cały domek zrobiony jest z drewna i przeszklony z każdej strony świata, abyście mogli lepiej doświadczać wiejskiego życia pełną piersią. Przeszklenia i okna balkonowe będą też pomocne w obserwacji naszego wiejskiego świata, od blisko pasących się osłów, po indyka Staphana i inne ptaki ozdobne. Domek stoi indywidualnie i jest pewnego rodzaju oazą w Toskanii Kociewskiej. W środku znajdziecie wielką drewnianą antresolę, która może być znakomitą bazą nocną i część „ living” w stylu „open space” gdzie znajduje się pięknie naturalnie doświetlona kuchnia i z częścią jadalną. Ilość gości do przyjęcia to max 6 osób. Cena wynajmu to 240 zł ( 3 osoby). Za każdą kolejną osobę dopłata 35 zł.

Galeria

Co mówią nasi goście

  • Pobyt udany, wspaniałe miejsce z dobra energia, serdeczni gospodarze propagujacy slow life 🙂 Osiołki bardzo przyjacielskie, dobry pomysl na odstresowanie i ucieczkę od szybkiego zycia w miescie.

    Lena Pawłowska
  • An amazing place, set in a beautiful location in the Countryside but a short drive from the nearest town. The staff are incredibly helpful and the apartment is spacious and comfortable. There are several animals at Toskania that are very well kept and they enjoy engaging with people which is my favourite part, I will be back in the future and would recommend this place to any nature lover or anyone looking for a peaceful break.

    Shane Mc Cormick