Półkolonie i Kolonie

Półkolonie

Kolonie

Zielone Wakacje W Toskanii Kociewskiej


Wakacje na wsi są super!
Wakacje są doskonałym czasem, by poznać beztroskie życie na wsi. Dlatego zapraszamy dzieci do wspólnego spędzenia letnich dni w otoczeniu natury.
To będzie aktywny czas, podczas którego dzieci wybiorą się na spacery z osłami, będą piekły chleb i robiły pizzę, wezmą udział w zabawach ludowych i tanecznych, a także poznają żyjące na naszej farmie zwierzęta.

A dla odważnych – możliwość jazdy z instruktorem na koniu!
Nie zabraknie oczywiście gier i zabaw na świeżym powietrzu!

Kolonie skierowane są do dzieci w wieku 9-13 lat. 

Smaczne Kolonie

Jak smakuje prawdziwa włoska pizza? Czy wiesz, jak smakuje prawdziwa włoska pizza? Jak zrobić najlepszy sos do makaronu? Jak upiec chleb, który zawsze wychodzi? Właśnie tego nauczysz się podczas kolonii kulinarnych! W programie codzienne wspólne gotowanie włoskich potraw. Przygotujemy:włoską pizzę na najlepszym cieście, włoską pastę z niesamowitym sosem, chleb z ziołami, ciasto pyszne i zdrowe oraz jedną potrawę wybraną przez uczestników!

Po zakończeniu gotowania oczywiście wspólnie będziemy biesiadować! To jednak nie wszystko! Toskania Kociewska to przede wszystkim zwierzęta, które z nami mieszkają! Dlatego podczas kolonii planujemy codzienne zajęcia, podczas których: – pokażemy, jak karmić, pielęgnować i zajmować się zwierzętami – będzie można jeździć konno – oraz zabierzemy